İstiklal Mh. Gazi Cd. No: 45 / 1 Esenyurt / İstanbul
TELEFON : 0.212 689 2052

Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Türkiye'de 1995' li yılların sonlarına doğru başlayan Personel ve Öğrenci Taşıma sektörü her geçen gün yenilenmekte, değişmekte ve gelişmektedir. 
Turdemir Turizm'in ilk temelleri 2000' li yılların başında atılmış, şirket ortakları sektörün güçlü firmalarının çeşitli departmanların'da üst düzey yönetici olarak çalışmaya başlamışlardır. Geçen 26 yılda edinilen tecrübe, bilgi, birikim, alternatif çözümler üretme ışığında Turdemir Turzim hizmet kalitesini yenilemiş bir kurulmuştur.Ülkemizin ekonomik, sosyal ve teknolojik gelişmesine paralel olarak özellikle mega kentlerimizde oluşan yoğun iş temposu ve trafik servis hizmeti alan firmaların beklentilerini yükseltmiştir. 
"Ulaşmak İstediğiniz Heryere" sloganı ile sektörde yerini alan TURDEMİR TURİZM, tecrübeli, dinamik ve sorumluk duygusuna sahip çalışanları ile Personel ve Öğrenci Taşımacılığına yeni soluklar getirmeyi amaçlamakta, firma personellerini ve en değerli varlığımız olan çocuklarımızı işlerine, okullarına, evlerine, sevdiklerine zamanında ve huzur içinde taşımaktadır. 
Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, filomuzu günün koşullarına ve teknolojik gelişmelere paralel olarak yenilemekteyiz. 
Sizlerede Hizmet Vermekten Onur Duyacağız .

Hakkımızda